Предлошка:Навлента: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
--><ul><!--
--><li class="nv-view">[[{{transclude|{{{1}}}}}|<span title="Преглед на шаблоновшаблонот" <!--
-->style="{{{fontstyle|}}}">{{#if:{{{mini|}}}|п|преглед}}</span>]]</li><!--
 
--><li class="nv-talk">[[{{TALKPAGENAME:{{transclude|{{{1}}}}}}}|<span title="Разговор за шаблоновшаблонот" <!--
-->style="{{{fontstyle|}}}">{{#if:{{{mini|}}}|р|разговор}}</span>]]</li><!--
 
-->{{#if:{{{noedit|}}}|<!--nothing-->|<!--else:
--><li class="nv-edit">[{{fullurl:{{transclude|{{{1}}}}}|action=edit}} <span title="Уредување на шаблоновшаблонот" <!--
-->style="{{{fontstyle|}}}">{{#if:{{{mini|}}}|у|уредување}}</span>]</li>}}<!--
--></ul><!--