Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
Отстрането уредувањето на 77.29.126.9 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk
с (Отстрането уредувањето на 77.29.126.9 (разговор), вратено на последната верзија на Raso mk)
|-
 
| [[Бену Јилдиримлар]] || '''Фикрет Текин''' || КурвичетоНајголемото курвиче во семејството Текин.Ќерка на Али Риза, понижувањето на неговиот татко, сопруга на Тахсин, маќеа на трите негови деца и мајка на Умут.
 
|-