Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 77.29.129.139 (разговор), вратено на последната верзија на Buli
с (Отстрането уредувањето на 77.29.129.139 (разговор), вратено на последната верзија на Buli)
| [[Македонци]]
 
| 06
 
|-