Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземени 3 бајти ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на MacedonianBoy (разговор), вратено на последната верзија на Petar5nastoski
с (Отстрането уредувањето на MacedonianBoy (разговор), вратено на последната верзија на Petar5nastoski)
| replaced names =
| replaced by names =
| sister names = [[А2 телевизија]]<br> [[А1OnА1on телевизија]]
| timeshift names =
| web = [http://www.a1.com.mk a1.com.mk]