Предлошка:Контекст/doc: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава sv:Mall:Sammanhang
[проверена преработка][проверена преработка]
с (не е потребна оваа кат.)
с (Робот: Додава sv:Mall:Sammanhang)
[[fa:الگو:زمینه]]
[[pt:Predefinição:Contextualizar]]
[[sv:Mall:Sammanhang]]
</includeonly>
85.496

уредувања