Предлошка:Контекст/doc: Разлика помеѓу преработките

с
не е потребна оваа кат.
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава fa:الگو:زمینه, ar:قالب:سياق)
с (не е потребна оваа кат.)
<!-- КАТЕГОРИИТЕ ДОДАВАЈТЕ ГИ ПОД ОВОЈ РЕД -->
[[Категорија:Википедија:Шаблони за одржување|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Расчистување на воведи|*]]
 
<!-- ADD INTERWIKIS BELOW THIS LINE -->