Магнетен пол: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: nah:Tepoznotztli
с (Бот Менува: tl:Magneto)
с (r2.7.1) (Бот Додава: nah:Tepoznotztli)
[[be:Магніт]]
[[be-x-old:Магніт]]
[[bs:Magnet]]
[[bg:Магнит]]
[[bs:Magnet]]
[[ca:Imant]]
[[cs:Magnet]]
[[ml:കാന്തം]]
[[ms:Magnet]]
[[nah:Tepoznotztli]]
[[nl:Magneet]]
[[new:चुम्बक]]
86.434

уредувања