Разлика помеѓу преработките на „Фудбалски Лига куп на Англија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: sl:Carling Cup
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: sl:Carling Cup)
[[da:League Cup]]
[[de:League Cup]]
[[en:Football League Cup]]
[[et:Football League Cup]]
[[el:Λιγκ Καπ Αγγλίας]]
[[en:Football League Cup]]
[[es:Copa de la Liga de Inglaterra]]
[[fa:کارلینگ کاپ]]
[[ru:Кубок Футбольной лиги]]
[[simple:Football League Cup]]
[[sl:Carling Cup]]
[[sr:Енглески Лига куп]]
[[fi:Englannin liigacup]]
86.434

уредувања