Разлика помеѓу преработките на „Рибница (Молдавија)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Менува: it:Rîbnița
(Создадена страница со: {{Infobox settlement | official_name = Рибница<br>Rîbnița | nickname = | motto = | image_skyline = Вид Рыбницы.jpg | image_capt...)
 
с (r2.6.5) (Бот Менува: it:Rîbnița)
[[id:Rîbniţa]]
[[os:Рыбницæ]]
[[it:RîbniţaRîbnița]]
[[he:ריבניצה]]
[[lv:Ribņica]]
3.985

уредувања