Александар I (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: fa:الکساندر یکم روسیه
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Додава: fa:الکساندر یکم روسیه)
[[es:Alejandro I de Rusia]]
[[eo:Aleksandro la 1-a (Rusio)]]
[[fa:الکساندر یکم روسیه]]
[[fr:Alexandre Ier de Russie]]
[[ga:Alastair I na Rúise]]
127.214

уредувања