Разлика помеѓу преработките на „Ријана“

Одземени 20 бајти ,  пред 10 години
Откажано уредување 2043072 од (ZoricaSp | Разговор) sе разбира, ама ова е енциклопедија ...
(Откажано уредување 2043072 од (ZoricaSp | Разговор) sе разбира, ама ова е енциклопедија ...)
[[yi:ריהאנא]]
[[zh:蕾哈娜]]
Rijana e naj peacka