Разлика помеѓу преработките на „Волковија (Тетовско)“

нема опис на уредувањето
| опис = Панорамски поглед на Волковија.
| општина=[[Општина Брвеница]]
| популација= 500
| поштенски број=1200
| надморска височина=
| географска широчина=41° 51' 47" сев. ш.