Разлика помеѓу преработките на „Андреас Ловердос“

нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Политичари од ПАСОК]]
[[Категорија:Луѓе од Патрас]]
[[Категорија:ГрчкиМинистри министриза здраство на Грција]]
 
[[de:Andreas Loverdos]]