Neural Network Toolbox: Разлика помеѓу преработките

Одземен 31 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Брише: en:Neural Network Toolbox (deleted)
[непроверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Брише: en:Neural Network Toolbox (deleted))
 
[[Категорија:Програмска опрема]]
 
[[en:Neural Network Toolbox]]
85.496

уредувања