Разлика помеѓу преработките на „Споменик на Јустинијан I“

с
Бот: козметички промени
с (Брзо додавање категорија Споменици на Јустинијан I (со користење на HotCat))
с (Бот: козметички промени)
 
[[Категорија:Споменици во Скопје]]
 
[[Категорија:Споменици на Јустинијан I]]
170

уредувања