Разлика помеѓу преработките на „Ролинг стоунс“

Додадени 58 бајти ,  пред 9 години
изменета категоризација, дополнување
с (r2.7.1) (Бот Додава: wa:The Rolling Stones)
(изменета категоризација, дополнување)
[[Категорија:Британски музички групи|Р]]
[[Категорија:Британска музика|Р]]
[[Категорија:Блуз-рок музичари]]
 
[[af:The Rolling Stones]]
2.148

уредувања