Усноцветовидни: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|regnum = [[Растенија]]
|unranked_divisio = [[Скриеносеменици]]
|unranked_classis = [[EudicotsЕвдикоти]]
|unranked_ordo = [[Астериди]]
|ordo = '''Мртвокопривовидни'''