Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Ботаника-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
с
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Image:gudonijaOakleaf.jpggif|70px48px| ]]</td ><td >''&nbsp;Оваа [[ботаника|ботаничка]] статија е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Ботанички никулци]]
 
<noinclude>