Разлика помеѓу преработките на „Марина Мијаковска“

[[Категорија:Македонски поети]]
[[Категорија:Скопјани]]
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.youtube.com/watch?v=ggrKx_yk-O0 Настап на поетесата Мијаковска на поетскиот фестивал „Песнило“ 2010]
316

уредувања