27 јули (родени): Разлика помеѓу преработките

Додадени 110 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
сНема опис на уредувањето
 
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1832]] 
|valign="top" align="right"|[[1965]] 
|[[Хозе Луис Чилаверт]], [[парагвај]]ски [[голман]].
|-
|valign="top" align="right"|[[1977]] 
|[[Џонатан Рис Маерс]], ирски актер.
|-
|valign="top" align="right"|[[1983]]