Разлика помеѓу преработките на „Балтословенски јазици“

с
r2.6.3) (Бот Додава: cs:Balto-slovanské jazyky
(Создадена страница со: {{Infobox Language family |name=Балтословенски јазици |map=250 px |map_caption=Држави каде...)
 
с (r2.6.3) (Бот Додава: cs:Balto-slovanské jazyky)
 
[[af:Balto-Slawies]]
[[cs:Balto-slovanské jazyky]]
[[de:Balto-slawische Hypothese]]
[[en:Balto-Slavic languages]]
58.155

уредувања