Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

с
Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија)
 
{{DEFAULTSORT:Петковски, Тито}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
941.847

уредувања