Разлика помеѓу преработките на „Ван дер Валсов полупречник“

с
Бот Додава: simple:Van der Waals radius
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.2 (разговор), вратено на последната верзија на TXiKiBoT)
с (Бот Додава: simple:Van der Waals radius)
[[ro:Rază van der Waals]]
[[ru:Радиус Ван-дер-Ваальса]]
[[simple:Van der Waals radius]]
[[sk:Van der Waalsov polomer]]
[[sl:Van der Waalsov polmer]]
58.155

уредувања