Разлика помеѓу преработките на „Бил Гејтс“

Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: cv:Билл Гейтс
с
с (Бот Додава: cv:Билл Гейтс)
[[Категорија:Американски бизнисмени]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[af:Bill Gates]]
[[als:Bill Gates]]
[[bg:Бил Гейтс]]
[[ca:Bill Gates]]
[[cv:Билл Гейтс]]
[[cs:Bill Gates]]
[[cy:Bill Gates]]