Разлика помеѓу преработките на „Портал:Англија“

Додадени 3 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
<div style="float:left; width:50%;"> <!-- This width add to the the margin below to equal 99%-->
 
{{/box-header|''Одбрана статија: ВестминстерЏошуа Рејнлодс''|Портал:Англија/Одбрана статија|}}
{{Портал:Англија/АдобранаОдбрана статија}}
{{/box-footer|}}