Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

[проверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
 
[[ru:Аврамовский, Силян]]ж
[[eng:Avramovski, Siljan]]
Анонимен корисник