Разлика помеѓу преработките на „Иван Точко“

Одземени 49 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с
= Наводи =
{{reflist}}
{{DEFAULTSORT:Точко, Иван}}
 
[[Категорија:Македонци|Точко Иван]]
[[Категорија:Македонски писатели|Точко Иван]]
[[Категорија:Македонска литература|Точко ИванОхриѓани]]
 
[[bg:Иван Точко]]
350

уредувања