Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Јапонија“

Одземени 100 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: Референци -> Наводи, cite web -> цитирана веб страница)
{{Азија по тема|Знаме на}}
 
[[Категорија:Знаме на Јапонија]]
[[Категорија:Знамиња на Јапонија]]
[[Категорија:Национални симболи на Јапонија]]
[[Категорија:Јапонија]]
 
[[af:Vlag van Japan]]