Кралство Србија: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
сНема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
[[Категорија:Поранешни држави на Балканот]]
[[Категорија:Поранешни кралства]]
 
[[ar:مملكة صربيا]]
[[bg:Кралство Сърбия]]
941.847

уредувања