Разлика помеѓу преработките на „Евла (Ресенско)“

Додадени 12 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: en:Evla
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (Бот Додава: en:Evla)
 
[[bg:Евла (Община Ресен)]]
[[en:Evla]]
[[sq:Evlla]]
[[sr:Евла]]
391

уредување