Категорија:Статии на кои им треба контекст: Разлика помеѓу преработките

с
стандард си е стандард
сНема опис на уредувањето
с (стандард си е стандард)
[[Категорија:Википедија:Категории за одржување подредени по месец]]
[[Категорија:Википедија:Категории за расчистување]]
[[Категорија:Одржување на Википедија:Одржување]]
 
[[ar:تصنيف:مقالات تحتاج لعمل تحريري]]