Разлика помеѓу преработките на „Сценографија“

Додадени 3 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: lt:Scenografija)
с (Бот: козметички промени)
| isbn=978-608-203-023-4}}</ref>
{{никулец}}
== Референци ==
{{reflist}}
 
[[Категорија:Театар]]
 
941.847

уредувања