Разлика помеѓу преработките на „Навалперал де Тормес“

с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
{{Општини во Авила}}
 
[[CategoryКатегорија:Општини во Авила ]]
 
[[ar:نافالبيرال دي تورميس]]
941.847

уредувања