Разлика помеѓу преработките на „Монтана (област)“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот: козметички промени)
<tr>
<th colspan="2" align=center bgcolor=#008000><span style="color:white"><big>'''Монтанска област'''</br><small> <big> Област Монтана </small></span></th></tr>
<tr><td colspan="2" align=center>[[FileПодатотека:Oblast Montana.png|270px|Мапа на Бугарија, Монтанска област е означена]]<br /></td></tr>
<tr><td colspan="2" cellspacing="0" cellpadding="2"></td></tr>
<tr><th colspan="2" align=center bgcolor=#008000><span style="color:white">'''мапа'''</small></th></tr>
941.847

уредувања