Черњагово: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Создадена страница со: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македо...)
 
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени)
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза село во Егејска Македонија|
| слика мапа=
| име= Чернјагово
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Културни и природни знаменитости ==
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
== Надворешни врски ==
 
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
941.847

уредувања