Добре дојде!

Здраво, Niegodzisie, и добре дојде на Википедија! Благодарам за Вашите придонеси. Се надевам дека Ви се допадна проектов и дека одлучивте да останете. Еве неколку страници кои можеби ќе Ви се најдат како корисни:

Се надевам дека ќе уживате во уредувањето овде и во тоа што сте Википедијанец! Ве молам потпишувајте ги Вашите пораки на разговорните страници со внесување на четири тилди (~~~~); ова автоматски ќе го внесе Вашето корисничко име и датумот. Ако Ви треба помош, видете ја страницата Википедија:Прашања, прашајте ме мене на мојата страница за разговор, или поставете го прашањето на оваа страница, а потоа ставете {{помош}} пред прашањето. Уште еднаш, добре дојде!--Ehrlich91 (разговор) 23:39, 26 март 2019 (CET)Одговори

Автопрегледан корисник

уреди

 Ок Готово I gave you status of autoconfirmed user, as already accept all your previous edits, which were useful. Did you study Macedonian in Poland or you have some origin? Have a nice editing :) --Ehrlich91 (разговор) 23:39, 26 март 2019 (CET)Одговори