Детали
19 Овој Википедијанец има 19 години, 5 месеци и 18 дена
на 18 јуни, 2021.
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Noia 64 apps karm.svg Овој корисник е активен на Википедија веќе
 4 месеци и 3 дена.

Студент на ФИНКИ.