[//mk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BA:Tocoolforyou_mkd&action=edit

Википедија:Вавилон
mkMајчин јазик на овој корисник е македонскиот.
en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
Википедија:Вавилон
Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
Пребарај кориснички јазици
[[Корисник:{{{1}}}|{{{1}}}]] ([[Разговор со корисник:{{{1}}}|разговор]] [[Special:Contributions/{{{1}}}|придонеси]])

Овој корисник е борец за обединета Македонија
Macedonian-Irredentism.png Овој корисник сонува да ја види Македонија обединета!
Flag of North Macedonia (1992–1995).svg Корисникот се залага за враќање на старото знаме.
Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
Република Македонија.
LAG Arkane AF200 BSH.JPG
Овој корисник свири на гитара.
Gesture raised fist with index and pinky lifted.jpg
Овој корисник слуша хеви метал.
Flag of the Republic of Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.