Википедија:Вавилон
ruРусскийродной язык этого участника.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
mk-1Корисникот почетнички зборува македонски.

Добредојдовте на мојата профилна страница! Jа роден во е Русија. Интерес е Евровизија музика.