Википедија:Вавилон
de Dieser Benutzer spricht Deutsch als Muttersprache.


fr-3 L'utilisateur parle
Français niveau avancé.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
mk-0 Корисникот воопшто не разбира македонски.


Здраво!


добар дан!


Я о́чень AvernariusОва е корисничка страница на Википедија.

Ова не е енциклопедиска статија. Ако ја најдете оваа страница на место кое не е Википедија, тогаш гледате пресликана страница. Имајте на ум дека е можно страницава да е застарена, а корисникот кому му припаѓа може да нема лична врска со другата страница што не е Википедија. Вистинската страница се наоѓа на http://mk.wikipedia.org/wiki/Корисник:Avernarius.