Придонеси на корисникот Predavatel

Корисник со 23 уредувања. Сметката е создадена на 29 ноември 2006.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

23 април 2008

18 јуни 2007

13 април 2007

3 февруари 2007

22 јануари 2007

30 ноември 2006

29 ноември 2006