Придонеси на корисникот Kristinat

Корисник со 12 уредувања. Сметката е создадена на 17 јануари 2011.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

31 мај 2011

18 јануари 2011

17 јануари 2011