Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

с
Бот: козметички промени
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
с (Бот: козметички промени)
Бил директор на Архивот на Македонија од [[1960]] до [[1978]].
 
== Видете исто така ==
* [[Социјалистичка Република Македонија]]
 
 
{{DEFAULTSORT:Стојанов - Мире, Димитар}}
 
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
941.847

уредувања