Разлика помеѓу преработките на „Бајанмонх, Хенти“

с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{coord|46|53|58|N|109|45|41|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[en:Bayanmönkh, Khentii]]
941.847

уредувања