Разлика помеѓу преработките на „Фока (византиски цар)“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност
| име=Фока<br/>
| портрет=Phocas cons.jpg
941.847

уредувања