Разлика помеѓу преработките на „Селим III“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност
| име=Селим III
| портрет=Selim3.jpg
941.847

уредувања