Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Личност)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личностза личност |
име=Цветан Тодоров |
портрет= |
941.847

уредувања