Разлика помеѓу преработките на „Теодосиј I“

Додадени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо
с (Бот Додава: af:Theodosius I)
с (Бот: Промена на шаблон: Биографија инфо)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Личност
{{Биографија инфо
| име=Теодосиј I<br />
| портрет=Theodosius I. Roman Coin.jpg
941.847

уредувања