Разлика помеѓу преработките на „Ласер“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот: Измена шаблона: Одбрана
с (Бот Додава: gu:લેસર)
с (Бот: Измена шаблона: Одбрана)
*[http://www.clf.rl.ac.uk Централна ласерска установа, ОК]
*[http://www33.brinkster.com/iiiii/inventions/lasercataract.asp Историја на ласерско остранување на катаракт]
{{одбранаИзбрана}}
{{Link FA|af}}
{{Link FA|ca}}
941.847

уредувања