Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1884 година“

с
__HIDDENCAT__
с (Бот: Надкатегорија, Родени по години)
 
с (__HIDDENCAT__)
__HIDDENCAT__[[Категорија:Родени по години|1884]]
{{birthyr|188|4}}
{{Commons cat|1884 births}}
5.082

уредувања